Mármint azon kívül, hogy múúú? Azt is, hogy nézd meg a Deagostini legújabb kiadványának, a Csodatanya hangoskönyvek nyújtotta fantasztikus világát: hallgasd - játssz - tanulj!
A kiadványt a sikeres Csodatanya gyűjtemény inspirálta, amelyben minden lapszámhoz két mese jár gyűjthető figurával, amit a speciális hangszóróra helyezve felolvassa a lapszámban található mesét.
Csodatanya: játssz és hallgasd!
Rendeld meg a Deagostini kiadó legújabb gyűjteményét, a Csodatanya hangoskönyveket, hogy egy fantasztikus világba kalauzoljon benneteket, ahol temérdek kaland, érdekesség, kedves történet vár a vidéken élő haszonállatokról. A Csodatanya hangoskönyvek elrepítenek Celesztin és Celesztina csodás birtokára, amely során megismerkedhettek a különböző állatokkal, valamint a tanya elengedhetetlen elemei is a birtokodba kerülhetnek, mint például istálló, traktor, vagy kerti eszközök is!
Könyvek hangoskönyvekkel karöltve?
Már korábban is írtam a hangoskönyvek értékéről és hasznosságáról, amit a gyermek a mese hallgatás alkalmával szerez. Jótékony hatással van a mesehallgatás a gyermekinkre, hiszen nem csak a figyelmüket fejleszti, hanem a vizuális képi megjelenítéssel kapcsolatos képességeiket is, a vizuális emlékezetüket fejleszti, valamint egyszerűen nagyon jó hatással van a memóriájukra! Nem beszélve arról, hogy a mese hallgatásával könnyebben szoktatjuk rá őket az olvasás szeretetére.
Vegyük alapul a tényeket!
Azok a gyerekek (születésüktől fogva 5 éves korukig), akiknek:
- nem olvasnak mesét a szüleik: 4662 szót ismernek meg,
- heti 1-2 alkalommal olvasnak mesét a szüleik: 63.570 szót ismernek meg,
- heti 3-5 alkalommal olvasnak mesét a szüleik: 169.520 szót ismernek meg,
- naponta olvasnak mesét a szüleik: 296.660 szót ismernek meg.
Végezetül: azok a gyerekek, akiknek a szülei naponta öt könyvet is felolvasnak, öt éves korukig 1,4 millióval több szót hallanak, mint azok a gyerekek, akiknek a szülei soha nem olvasnak mesét.*
Megéri olvasni vagy hallgatni a gyereknek mesét?
A hangoskönyvek és a mesekönyvek is olyan szavakkal, kifejezésekkel gazdagítják a gyermekek szókincsét, amit a hétköznapokban nem feltétlenül hall egy gyermek!
Hogyan élnek egy tanyán?
A Deagostini Csodatanya kiadványa színes rajzokkal illusztrált könyvében, kifejezetten a gyerekekre szabott magyarázattal, hasznos információkkal mutatja be a tanyasi életet.
Tudtad, hogy a tehén szarva sosem hullik le? Na és a gyereked? És azt, hogy rágás nélkül nyeli le a füvet vagy, hogy több gyomra van? Mi minden készülhet a tejből, vagy milyen fajtájúak vannak? Olvass bele a Csodatanya első lapszámába, és ismerd meg Emíliát, a tehenet!
Mit kell tenned, hogy a tiétek legyen a Csodatanya hangoskönyvei?
Fizess elő a kiadványra! A Csodatanya hangoskönyvekkel újabb csodás történetekbe kalauzolhatod a gyermekeid, miközben a könyvet lapozgatjátok, és a hangszóróval hallgatjátok a mesét. Az állatfigurák minden lapszámhoz tartoznak, a hangszóró 1. része az 1. számban, 2. része a 2. számban található meg! Ne felejtsd el, hogy az előfizetéssel 500 forinttal alacsonyabban juthatsz hozzá a mesés gyűjteményhez, mint az újságárusoknál, valamint ingyenes a házhozszállítás a 2. számtól kezdve! Egyedi ajándékok, valamint prémium ajándékok várnak a Prémium Ajánlatban! Magasságmérő és színezőalbum vár, memóriajáték, állatmintás bögre, játszószőnyeg vagy akár a lapszámok tárolására szolgáló doboz is a tiétek lehet!
Mindössze 490 forintért tiéd lehet az 1. lapszám, amely tartalmazza a könyvet, Emíliát, a mesélő tehenet, valamint a hangszóró első felét! Kattints IDE és hallgasd meg az 1. szám hanganyagát!
Jöhet egy meglepetés?
Használd az alábbi egyedi promóciós kódot: CSODATANYA és csodás ajándékok várnak az előfizetésed mellé!
Ne hagyd ki ezt a fantasztikus kiadványt, ha ti is rajongtok a tanyavilágért!
A teljesen egyedülálló sorozat az alábbi linkre kattintva érhető el: CSODATANYA
* A vizsgálatot az Óhiói Egyetem kutatói végezték el.
Köszönöm, hogy elolvastad a bejegyzésemet! Amennyiben tetszett, kérlek oszd meg másokkal is!
Ha még több érdekes, személyes cikkeket olvasnál Tőlem, lájkold facebook oldalamat: @kotyogok
Vagy csatlakozz a csoportomhoz: Kortyolva kotyogjunk
Vagy keress instagramon: kotyog_ok
Legyen szép napotok! Evelin